loading
Ati Ted

بازرگانی آتی تد

_

بازرگانی آتی تد، مجموعه‌ای متشکل از بازرگانان موفق در جمهوری اسلامی ایران با ده سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف تجارت داخلی و بازرگانی بین المللی و زیر گروه شرکت سهامی خاص آتی تدبیر دیبا (شماره ثبت 63928) میباشد که کلیه فعالیت خود را در زمینه خدمات بازرگانی در کشورهای خاورمیانه در خصوص صادرات و واردات چوب و فرآوری‌های چوبی و مصنوعات آن آغاز نمود.

تیمی متشکل از گروه‌های حرفه ای در زمینه مبادلات تجاری در ایران و نقاط دیگر جهان، با برند آتی تد گرد هم آمده اند تا تجارتی حرفه‌ای و متعهدانه؛ تجارتی صادقانه بر مبنای قراردادهای بین المللی و قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران با رعایت کلیه اصول و قوانین تجارت حرفه ای را رقم بزنند.

تجارت بازرگانی آتی تد، با انعقاد قرارداد جوینت ونچر (JV) با مجموعه های مختلف بازرگانی در داخل و خارج از ایران، سعی در بهینه سازی تجارت و عقد قراردادهای بازرگانی متمرکز و قراردادهای بین المللی (اعم از بیع، تأمین مالی، فرانشیز، مکمل، تحقیق و توسعه) در خصوص چوب و مصنوعات آن دارد که این امر طی تجربه و رزومه ده ساله بازرگانان متبحر در شرکت آتی تدبیر دیبا شکل گرفته است.

ایران کشوری است که هفت درصد از کل منابع طبیعی کره زمین را به خود اختصاص داده است، سابقه تجاری بالا و مردمانی با تاریخ کهن و تجربه عبور راه ابریشم از آن، ایران را به بهترین مکان برای تجارت و بازرگانی تبدیل کرده است. از این رو به شما پیشنهاد میدهیم با استفاده از دانش مشاورین ما، تجارتی سود بخش و لذت آفرین را با تجار این سرزمین تجربه نمایید.

پذیرای حضور گرم شما هستیم و امیدواریم بتوانیم با همراهی هم، تجارتی پرسود و خاطره‌ای خوب رقم بزنیم.

بازرگانی آتی تد – شرکت آتی تدبیر دیبا

atited-logo