loading
Ati Tadbir
_

درباره آتی تدبیر

با شرکت آتی تدبیر دیبا بیشتر آشنا شوید

_

شرکت آتی تدبیر دیبا (سهامی خاص) به شماره ثبت 63928 پس از 8 سال فعالیت (از سال 1391) در زمینه تولید چوب گرما دیده (ترمو وود) با هدف گسترش فعالیت خود در عرصه واردات چوب و عرضه آن به بازار داخلی و همچنین صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای همجوار ایران و خاورمیانه تأسیس گردید.

این مجموعه از سال 1391 شروع به فعالیت در زمینه تجارت چوب و تولید ترمو با استفاده از تکنولوژی آلمان نمود و اینک پس از 8 سال فعالیت با سرمایه‌گذاری یک تیم بازرگانی قدرتمند پا به عرصه واردات چوب از اروپا و روسیه و عرضه آن به بازار داخلی و کشورهای حاشیه خلیج فارس نموده است. شرکت آتی تدبیر دیبا همچنین با هدف گسترش تولید چوبهای گرمادیده (ترمو وود)، اینک با ثبت یک شرکت بازرگانی و تولیدی در قالب سهامی خاص با اعتبار ده هزار سهم، کلیه فعالیتهای خود را در قالب یک نام متمرکز نموده و بازار جغرافیایی خود را گسترش داده است. فعالیت این شرکت به صورت متمرکز بر روی صنعت چوب، از تجارت تا تولید و فرآوری چوب میباشد.

_

دریافت نمایندگی

این شرکت با دریافت نمایندگی و استاندارد تولید شرکت فنلاندی واسا وود در سطح خاورمیانه (به صورت انحصاری)، شرکتی قدرتمند و با پشتوانه در زمینه خرید و صادرات چوب و همچنین کارخانه‌ای قدرتمند در تولید چوبهای ترمو (گرما دیده)، تحت دو برند داخلی و برند بین المللی را راه اندازی کرده است.

شرکت آتی تدبیر دیبا آماده عقد قرارداد با کلیه بازرگانان داخلی و بین المللی در عرصه صنعت چوب و همچنین طراحان و مجریان طرحهای ساختمانی جهت فروش محصولات تولیدی خود (چوبهای ترمو) با شرایط ویژه و خدمات ضمانتی و بیمه محصولات میباشد. مایه مباهات ماست که تولید این محصول خاص و ویژه، اینک با دستان ایرانی به بازار خاورمیانه عرضه میگردد؛ امید است که در مسیر دستیابی به این هدف و چشم انداز شاهد موفقیت تیم آتی تدبیر باشیم.